Zwarte band voor Martijn Niehot

Foto-1e-dan-examen-Martijn-Niehot-20-11.jpg

Op zondag 20 november 2011 organiseerde de Nederlandse Federatie voor Krijgskunsten (NFK) te Den Haag de stijlexamens voor 1e dan en hoger. Martijn Niehot, van onze school in Den Haag, ging op voor de felbegeerte zwarte band (1e dan) en slaagde hiervoor “cum laude”. De examencommissie was aangenaam verrast over zijn goede prestatie.

Onder het kritisch oog van de examinatoren moesten de volgende onderdelen worden uitgevoerd:

1. Basistechniek 2. Stijlfiguren 3. Partner oefeningen 4. Sparren

Voor alle onderdelen behaalde Martijn een ruim voldoende, dat met een fraai diploma werd bezegeld

Proficiat Martijn !!!

Foto (boven) van links naar rechts: Ian Sleebe (sparringspartner), Martijn Niehot en Hans Segers (leraar/sportschoolhouder)