Examen

Geslaagd voor Zwarte Band Shaolin Kempo

Op 13 april 2019 vonden de Landelijke Dan-examens NFK en RKH voor verschillende Stijlgroepen plaats in de Dojo Lu Gia Jen te Den Haag. Er werden examens gehouden voor Kempo, Ryu Kyu Kobujutsu en Jiu Jutsu.

De volgende 6 kandidaten van sportschool Segers gingen op voor de zo "felbegeerde" zwarte band (1e dan): Jeroen van Zeijl, Matthijs Hensen, Remco Perlee, Kenneth van den Boogaard, Sean Tsai en Nemo Bergonje.

Onder het kritisch oog van een speciale examencommissie, demonstreerden de kandidaten hun vaardigheden, bestaande uit de volgende 3 hoofdonderdelen:

    •    Kihon (basistechnieken)

    •    Kata  (stijlvormen)

    •    Kumite (partner oefeningen, sparring)

Alle 6 kandidaten slaagden met succes, waaronder Nemo Bergonje (17 jaar), die de jongste zwarte bander van sportschool Segers is.

Namens de examencommissie van de Nederlandse Federatie voor Krijgskunsten (NFK) kregen ze de zwarte band en tevens een fraai diploma (zie foto) overhandigd. Hieraan vooraf, ging uiteraard een lange periode van doorzetting, extra trainingen, volledige inzet en heel hard zwoegen……… en uiteindelijk dus niet zonder resultaat !!. Inmiddels heeft Sportschool Segers 31 zwarte banders en hogere Dan-graadhouders opgeleid, waaronder een groot aantal, die reeds in onze Jeugdgroep begonnen is.

Nogmaals van harte gefeliciteerd en op naar de volgende cyclus !!

Kempo examens bij Sportschool Segers

Onder grote belangstelling en in een sfeervolle zaal, zijn op zondag 28 juni  bij 

Sportschool Segers te Zoetermeer de Shaolin Kempo-examens voor Kyu-graden (t/m bruine band) gehouden.

 

De examens begonnen in ochtend en waren onderverdeeld in 3 groepen naar leeftijd: 

    •    Groep 1: Jeugd 6 t/m 11 jaar

    •    Groep 2: Jongeren 12 t/m 16 jaar

    •    Groep 3: 17+ en Volwassenen

 

Om in aanmerking te komen voor een hogere graad (kleur band/slip voor de

jeugd) moesten de kandidaten, onder het kritisch oog van een speciale examencommissie, hun vaardigheden tonen 

in de volgende onderdelen:

    •    Basis-oefeningen

    •    Partner-oefeningen / sparring

    •    Stijlfiguren

Vanaf bruine band:

    •    Breektesten

    •    Sparren tegen meerdere tegenstanders

 

Op een na, zijn alle kandidaten geslaagd en kregen, na een korte toespraak, een fraai diploma mee naar huis.

 

 

UITSLAGEN

------------------

Groep 1: Jeugd 6 t/m 11 jaar

Wit+geel: Max Leurs

Wit+groen: Aiden Piekaar, Vinay Jankipersad, Joa Ruts en Zino Warnau

Wit+blauw: Kieran Vogelaar

Geel+bruin: Caitlijn Perlee, Elyar Aghakhannia en Anouk Jansen

Oranje:+bruin: Mink Bergonje

 

Groep 2: Jongeren 12 t/m 16 jaar:

Geel: Jilany Karnabrata, Jisario Karnabrata, Levi Rop

Oranje: Kah ming Wong, Stefan Hofstede en Yustin Oschmann

Groen: Max Gillard, Mikey Nieland, Stephan Sie

Bruin: Kenny Amatsardji, Nemo Bergonje, Nuno Sadi, Sean Tsai

 

Groep 3: 17+ en Volwassenen:

Geel: Ranoe Bahadoer, Edwin Piekaar en Chanel Prein

Oranje: Ramses Feenstra, Patrick Hofstede, Mark Ruts en Bas Jacobs

Groen: Archana Krishna

Blauw: Jeroen van Zeijl

Bruin: Roelof Jansen, Kenneth van den Boogaard en Remco Perlee

Bruin II: Sander Dragt

Kempo-examens bij Sportschool Segers

Onder grote belangstelling en in een sfeervolle zaal, zijn er op zondag 6 juli 2014 bij Sportschool Segers de Shaolin Kempo-examens voor Kyu-graden (t/m bruine band) gehouden.

 

De examens begonnen in ochtend en waren onderverdeeld in 3 groepen naar leeftijd: 

    •    Groep I   / Jeugd 7 t/m 11 jaar

    •    Groep II  / Jongeren 12 t/m 16 jaar

    •    Groep III / 17+ en Volwassenen

Om in aanmerking te komen voor een hogere graad (kleur band / slip voor de jeugd) moesten de kandidaten, onder het kritisch oog van een speciale examencommissie, hun vaardigheden tonen in de volgende onderdelen:

    •    Basis-oefeningen

    •    Partner-oefeningen / sparring

    •    Stijlfiguren

Vanaf bruine band:

    •    Breektesten

    •    Sparren tegen 2 tegenstanders

Op een enkele na, zijn alle kandidaten geslaagd en kregen, na een korte toespraak, een fraai diploma mee naar huis.

 

 

UITSLAGEN:

Groep I / Jeugd 7 t/m 11 jaar

Wit+geel: Kiran Vogelaar

Wit+groen: Jisario en Jilany Karnabrata en Levi Rop

Geel: Anouk Jansen en Elyar Aghakannia

Geel+oranje: Caitlijn Perlee

Oranje: Mink Bergonje

Blauw: Nuno Sadi,

Romy Jansen 

 

Groep II / Jongeren 12 t/m 16 jaar:

Geel: Yustin Oschmann

Geel+oranje: Stefan Hofstede

Oranje: Max Gillard, Gianna Buhr, Johan Kuller en Stephan Sie

Oranje+bruin: Mikey Nieland

Groen: Rico Kamps

Groen+bruin: Dimitri Dijkhuizen

Blauw: Albert Jacobsz, Kenny Amtsardji en Joeri Vijgenboom

Blauw+bruin: Nemo Bergonje, en Sean Tsai

Bruin+I: Matthjijs Hensen

 

Groep III /17+ en Volwassenen:

Geel: Ramses Feenstra, Patrick Hofstede, Bas Jacobs 

Oranje: Archana Krishna

Groen: Lydie van Hal, Anja Perlee en Jeroen van der Zeyl

Blauw: Roelof Jansen en Remco Perlee

Bruin: Ajay Thakoer en Mark van der Graaf

Bruin I: Annne Hensen, en Sander Dragt